Bordslampor
2020-02-18
736087
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1960-tal, kalcit, höjd ca 36 (själva stenfoten)
Funktionen garnteras ej, smärre slitage