Bordslampa
2020-02-18
736037
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, Samson, Frankrike, 1900-tal, genombruten samt med målad dekor av bl a vapensköld, senare sockel i betsat trä, överst bronsbleck, höjd ca 43 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage