Skrin
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKRIN, allmoge, 1700-tal, floral bemålning samt marmorering, smidda detaljer, höjd ca 20 samt 39x37 cm
Kuntoraportti
Låset trasigt, lösa listbitar, nyckel saknas, bruks och åldersrelaterat slitage
736035
Päivämäärä:
2020-02-18