Oidentifierad konstnär
2020-02-17
735912
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kustmotiv, olja på duk, signerad ch Gosselin, mått ca 45x38 cm