Vikskärm
2020-02-17
735842
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VIKSKÄRM, KIna, 2000-tal, stomme i trä, lackarbete samt relifer i soapstone, höjd ca 283,5 total längd 190 cm
Smärre slitage