Väggarmaturer Falkenbergs Belysning
2020-02-11
735838
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FALKENBERGS BELYSNING, väggarmaturer, 1 par, 1900-talets andra hälft, ledad arm i mässing, märkta FLB, diameter ca 18 cm, höjd 25 cm.
Skärmarna med smärre bucklor, ej funktionstestade