Armband 18K
2020-02-16
735802
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ARMBAND, 18K, rödguld, otydliga svenska stämplar, modell Bismarck, korgformad berlock med pärla, integrerat kistlås med dubbla säkerhetsöglor, längd ca 20 cm, vikt ca 10.1 g
Pärla med slitage.