Peter Dahl litografi
2020-02-14
735761
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Restauranginteriör, signerad Peter Dahl, 101/375, färglitografi, bladmått ca 58x86 cm