Oidentifierad konstnär oljemålningar
2020-02-11
735758
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): 2 st, sakrala motiv, träskurna, diameter ca 33 cm
Krackeleringar, skador/borfall