Madeleine Pyk
2020-02-11
735721
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Carambol, signerad M Pyk E.A, färglitografi, bildmått ca 18x25 cm