Golvlampa i mässing
2020-02-17
735687
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, ca 1940-tal, mässing med reliefdekor, 2 ljuspunkter, textilskärm, höjd ca 162 cm
Bruksslitage, smärre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen