Erik Olson
2020-02-23
735472
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK OLSON (1901-1986): Komposition med figurer, signerad och daterad Erik Olson 1962, numrerad 296/300, ca 50x35 cm
Ej examinerad ur ram