Hustak oljemålning
2020-02-10
735398
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Från mitt fönster (ateljén)", otydlig signatur, olja på duk, ca 21x58 cm