Uno Wallman gouache
2020-02-17
735386
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO WALLMAN (född 1913): Abstrakt komposition, signerad samt daterad 1967, ca 40x32 cm