Champagneglas/ martiniglas
2020-02-10
735369
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHAMPAGNEKUPOR / MARTINIGLAS, 6 st, 1900-talets början, förgylld dekor av kvinnofigurer, höjd ca 11 cm