Ljuskrona mässing
2020-02-09
735195
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets början, mässing, 18 ljuspunkter, elektrifierad, höjd ca 100, diameter 85 cm
Slitage, alla prismor saknas