Vas Hydman Vallien
2020-02-14
735191
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN-VALLIEN, "Caramba", vas, Kosta Boda, dekor i svart och vitt, signerad Ulrica HV, märkt 48735 samt etikettmärkt, höjd ca 35 cm
Obetydligt slitage