Carl Fredrik Reuterswärd
2020-02-16
735185
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): litografi "flagga", signerad och numrerad Reuterawärd 154/200,, bildmått ca 66x55 cm