Madeleine Pyk
2020-02-10
735166
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Skridskoseglaren", signerad och daterad Madeleine Pyk -76, 55/200, färglitografi, bildmått ca 45x37 cm