Lennart Jirlow färglitografi
2020-02-09
735121
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Restauranginteriör, signerad L Jirlow, 20/310, blindstämplad Mourlot, färglitografi, ca 38x46 cm
Smärre gulnad