Stekfat Kina
2020-02-16
735075
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STEKFAT, 3 st., Kina, 1700/1800-tal, figurala motiv i underglasyrblått, längd ca 33-41 cm
Några nagg, bruks och åldersrelaterat slitage