Fåtöljer
2020-02-16
735068
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-talets första hälft, stomme i skret lövträ, stoppade och med textil klädsel, sitthöjd ca 54, högsta höjd ca 101 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage