Bordslampor
2020-02-14
735025
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1960/70-tal, mässing, höjd ca 38 cm
Funktionen garanteras ej, slitage