Saltkar i silver
2020-02-16
735002
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR, silver, 1-par, 18/1900-tal, stämplade Minerva, Paris, Frankrike, förgyllda vid insida, insats i glas med stjärnslipad botten, medföljer liten sked i silver, längd ca 6 cm, total vikt ca 36 g
Smärre slitage