Gunnar Asplund
2020-02-17
734918
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR ASPLUND (1885-1940), olja på pannå, förtöjd båt, signerad, daterad -36, bildmått 34x44 cm
Fläckar