Skedar silver 1800-tal
2020-02-12
734906
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKEDAR, 6 st., silver, av varierande tillverkare, 1800-tal, modell "Gammal fransk", längd ca 21 cm, vikt ca 349 g
Graverade, slitage, stötskador