Servietter damast
2020-02-10
734877
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVIETTER, 15 st., linnedamast, omkring sekelskiftet 1900, rutmönster, ca 110x85 cm
Tre med lagningar, bruksslitage, vissa märkta RS