Sigge Bergström oljemålning
2020-02-16
734828
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SIGGE BERGSTRÖM (1880-1975): Man i vinterlandskap, signerad samt daterad 1906, olja på duk, ca 44x29 cm
Duken slak