Silverbestick
2020-02-16
734796
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SILVERBESTICK (23) övervägande 1800- och 1900-tal och med svensk kontrollstämplar, längd mellan ca 10-22 cm, vikt ca 341 g
Bruks och åldersrelaterat slitage