Bordslampa jugend
2020-02-08
734768
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets början, jugend, patinerad metall, höjd inkl skärm ca 47 cm
Slitage, skärm med skador