Hans-Erik Eriksson
2020-02-07
734706
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Vårlandskap, signerad Hans-Erik Eriksson, olja på pannå, ca 80x60 cm