Bordslampa 1950-tal
2020-02-14
734649
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1950-tal,mässing samt skärm i orangefärgad plåt, reglerbar skärm, höjd ca 29 cm
Fungerar enligt uppgift, visst slitage kring skärm