Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SATURNUSLAMPA, 1930-tal, rosatonad kupa med oranga ränder med dekorerad ring, höjd ca 66, diameter 56 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, funkar vid inlämningen, SAV garanterar inte funktionen
734636
2020-02-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner