Ampel
2020-02-10
734616
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, empire stil, 1900-talets första hälft, 8 ljusarmar, mässing samt plåt, höjd ca 75,, diamater ca 75 cm
Bruksslitage ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen