Klubbat för:
3 400 SEK
1 500 SEK
C-E EKSTRÖM, matbord, för Alb Johansson & Söner Hyssna, 1960-tal, saknar stämpelmärkning, höjd ca 75, diamater ca 118, medföljer 2 iläggsskivor á 45 cm
Bruksslitage
734615
2020-02-10