Ulf Wahlberg
2020-02-15
734597
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF WAHLBERG (född 1938-2014): Meck i garage, signerad, provtryck, färglitografi, bladmått ca 49x40 cm
Ej examinerad ur ram