Bordslampa IKEA
2020-02-15
734563
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets slut, IKEA, förkromat metall, skärm i aluminium, höjd ca 53
Fungerar enligt uppgift ,smärre slitage