Bordslampa 1950-tal
2020-02-15
734556
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, mässing samt reglerbar skärm i rödlackerat plåt, böjbar stomme, höjd ca 40 cm
Fungerar enligt uppgift , Smärre slitage