Oidentifierad konstnär stilleben
2020-02-10
734526
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring år 1900): Stilleben med fruktskål, olja på pannå, signerad, ca 24x33 cm