Linnea Larsson oljemålning
2020-02-07
734524
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964), Segelbåtar, signerad L. Larsson 2019, olja på duk, ca 50x50 cm