Vägglampor
2020-02-13
734511
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR 1950/60-tal, 1 par, teak samt mässing och glas, höjd ca 23 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage