Bordslampa mässing
2020-02-07
734499
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, glaskupa i marmorimitation, fot i mässing med dekor av växtslinga, höjd ca 41 cm
Smärre skador