Värmekärl Kina
2020-02-09
734437
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄRMEKÄRL, koppar, Kina, 1900-tal, med hänklar, höjd ca 29 cm
Slitage