Oljemålning 1800-tal
2020-02-06
734399
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med figurscen, olja på pannå, ca 36x29 cm
Smärre färgbortfall, retuscher