Matskedar Finland 1820-tal
2020-02-12
734108
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATSKEDAR, 4 st, Finland, 1820-tal, längd 22,5 cm, mästarstämpel CAC, vikt 238 gram
Smärre slitage, monogram