Figuriner
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
FIGURINER, 10 st., Hans Bölling, stor och liten fågelunge, Skjöde Knudsen, 1 andunge, 2 abstrakta skulpturer, 2 sittande änder, Laurids Lönborg, katt, de övriga ej signerade, delvis målat trä, 9 st i teak, höjd mellan ca 5-30 cm
Smärre slitage
734090
2020-02-11