Ljusstakar 1 par 1800-tal
2020-02-06
734046
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, Louis Philippestil, förgyllda samt patinerad brons, dekor med tassfötter, höjd 26 cm
Saknar ljusmanschetter, bruksslitage