Bruno Fisch
2020-02-12
734037
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRUNO FISCH, Kvinnlig modell, signerad, olja på pannå, ca 92x57 cm
Gulnade partier