Uppläggningsfat Kina 1700-tal
2020-02-06
734010
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, längd ca 28 cm
Nagg