Karel Appel litografi
2020-02-06
733968
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KAREL APPEL (1921-2006): ´´La Promenade´´, signerad Appel , 27/100, färgoffset, ca 40,5x69 cm